We Cross Borders. WorldWide.

USŁUGI

PWL SYSTEM Services

USŁUGI

MONTAŻ NASAD
KOMINOWYCH

Nasady kominowe PWL SYSTEM , które są produkowane oraz instalowane przez naszą firmę, odpowiadają za stabilizację oraz wspomaganie ciągu w przewodach wentylacyjnych, spalinowych oraz dymowych. Montaż specjalistycznych nasad kominowych zabezpiecza komin przed powstawaniem tzw. ciągu wstecznego oraz chroni kominy przed wiatrami opadającymi, które mogą powodować całkowity zanik ciągu.
Jako producent i instalator oferujemy kompleksową usługę montażu nasad kominowych. Jakość naszego produktu oraz jakość naszej usługi pozwala naszej firmie udzielać gwarancji na okres aż 5 lat. Wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe z całego kraju już dziś korzystają z porad naszych wykwalifikowanych doradców handlowo – technicznych. Zapraszamy do kontaktu!

MONTAŻ SYSTEMÓW
REKUPERACJI

Montaż systemów rekuperacji jest to szereg czynności: od rozprowadzenia instalacji w całym domu, po podłączenie centrali wentylacyjnej zgodnie z zaleceniami producenta. PWL SYSTEM Services dzięki bliskim współpracom z czołowymi producentami systemów oraz central rekuperacyjnych zapewnia wysoką jakość wykonania pełnej usługi. To już na etapie rozmów z klientem nasi doradcy szczegółowo omawiają cały proces realizacji montażu rekuperacji, by usługa, która jest podzielona na kilka etapów ze względu na poszczególne momenty budowy, przebiegała bezproblemowo. Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, tak aby mieć gwarancję, że zamontowana instalacja rekuperacji się opłaci oraz zapewni komfort życia na długie, długie lata.

MONTAŻ
POMP CIEPŁA

Podczas projektowania i montażu pompy ciepła bardzo ważne jest odpowiednio rozplanować system dystrybucji ciepła w budynku. Firma, która wykonuje instalacje pomp ciepła powinna wziąć pod uwagę temperaturę dolnego oraz górnego źródła. Pierwsza z nich zapewnia moc grzewczą i chłodniczą maszynie.
Od lat zajmujemy się dystrybucją i kompleksowym montażem pomp ciepła na terenie całej Polski. Dbamy, aby podłączenie pompy ciepła było niezawodne i dopasowane do zapotrzebowania budynku na ciepło, chłód oraz podgrzaną wodę użytkową. W ramach kompleksowej usługi pomagamy naszym Klientom odpowiednio dobrać najlepsze urządzenia i układy instalacyjne. Wykonujemy dla Państwa potrzebne wyliczenia i wszystkie prace montażowe. Uruchamiamy wykonany system oraz przeprowadzamy pełne szkolenie z jego obsługi.

MONTAŻ
KLIMATYZACJI

Montaż klimatyzacji to na pierwszy rzut oka łatwe zadanie. Jednak tylko prawidłowo wykonane daje dostęp do pełnych możliwości urządzenia i sprawia, że nasz klimatyzator zapewnia nam pełną funkcjonalność przy niskich kosztach eksploatacji. Prawidłowy montaż klimatyzacji oraz konserwacja są niezwykle ważne dla pełnej wydajności i właściwego działania. Zapewnia to nie tylko aktywną gwarancję producenta na urządzenie, ale również to, aby zainstalowana już klimatyzacja dokładnie oczyszczała powietrze z grzybów i bakterii.
Już dziś skorzystaj z naszej kompleksowej usługi na montaż klimatyzacji. Gwarantujemy wysoką jakość od samego początku współpracy.

Nasze wartości

INNOWACJE
Wdrażanie nowych rozwiązań i przekraczanie ukrytych dotąd barier wynikających z błędnych nawyków.
PROFESJONALIZM
Rozwijanie troski o bezpieczeństwo i odpowiedzi na aktualne zapotrzebowania wynikające z wielu lat doświadczenia.
ORGANIZACJA
Utrzymanie prawidłowych i czytelnych systemów zarządzania strukturami firmy.
KOMUNIKACJA
Stosowanie się do ustalonych wspólnie zasad zachowując wzajemny szacunek oraz uznanie osiągnięć grupowych i indywidualnych.